Bývanie, Spiritualita

Energia predmetov

Energia predmetov

Každý predmet v sebe skrýva určitú energiu. Môže byť pozitívna ale aj negatívna. Na tú negatívnu si treba dať pozor, preto treba predmet s takouto energiou očistiť.

Predmety sú všade okolo nás. Máme ich doma, v práci, na ulici. Nevieme si bez nich predstaviť život. Pomáhajú nám či už prakticky alebo ako dekorácie zútulňujúce náš domov. Každú vec, ktorú si nejakým spôsobom zadovážime by bolo dobre očistiť. Častokrát si domov prinesieme aj také veci, ktoré už niekto iný pred nami vlastnil. V tom predmete sa uložila energia predchádzajúceho majiteľa. Častokrát nemusí byť svojou energiou „škodlivá“, no môžu nás nejakým spôsobom ovplyvniť. Či už sú to knihy, dekorácie, praktické veci, každú z nich treba očistiť od negatívnej energie ale aj od tej cudzej. Pri kúpe použitej veci, nevieme aký život viedla dotyčná osoba, v akom prostredí sa nachádzala a aké mala pocity. Väčšinu predmetov môžme tejto energie veľmi jednoducho zbaviť. Spôsob nájdete nižšie.

Ak sa jedná o nové veci zakúpené v akomkoľvek obchode, je dobré ich tiež očistiť i keď kúpou sa energia neutralizuje. V dnešnej dobe zamestnanci vo fabrikách pracujú pod tlakom. Častokrát samotnú prácu neznášajú a cítia sa nešťastní. Tieto vibrácie sa na predmety môžu ľahko preniesť, preto sa očista odporúča.

Umelecké diela, či handmade produkty v sebe nesú vibrácie umelca. Ak daný predmet tvorí s láskou a radosťou, bude vám tak isto na osoh.

Ako teda predmety očistiť?

Niektoré zdroje uvádzajú, že predmety, ktorým neškodí soľ je dobré umyť v slanej vode. Ak to tak cítite, pokojne to vyskúšajte. Nie každý predmet je vhodné dať do styku so soľou, preto najlepšie a najúčinnejšie sú vykurovadlá alebo vonné tyčinky. Ich použitie je jednoduché. Zapálite napríklad bielu šalviu alebo vonnú tyčinku, do ruky zoberiete predmet a podržíte nad dymom. Môžete si hovoriť formulky ako napríklad: „očisťujem tento predmet od všetkej cudzej a negatívnej energie“.

Oblečenie stačí vyprať v práčke. Voda je veľmi účinný čistič.

Auto môžete tiež jednoducho vydymyť bielou šalviou alebo drievkom palo santo.

Medzi nami sú aj predmety nabité veľmi nízkou energiou. Tieto sa niekedy veľmi ťažko očisťujú alebo sa očistiť nedajú. Neodporúča sa ich preto vlastniť. Ak z niečoho máte „divný“ alebo jednoducho „zlý“ pocit, takýto predmet môžete zakopať do zeme. Pôda je silný čistič a dokáže nízke energie neutralizovať.

Yofiel

Späť na zoznam

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *