Ezoterické sošky – anjel, budha, kamenné sochy…

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Tigrie oko Stromček šťastia malý

6.70 
Tigrie oko Stromček šťastia malý Účinky: Ochraňuje svojho nositeľa pred negatívnou energiou, urieknutím a klatbiami. Prináša rýchlejšie dosahovanie cieľov

Krištáľ stromček šťastia malý

6.50 
Krištáľ stromček šťastia malý Účínky:Krištáľ je najúčinejší liečivý kameň a čistič. Čistí auru človeka, ktorý ho nosí

Chmatka srdce Avanturín

5.90 
Chmatka srdce Avanturín Účinky: prináša lásku, štastie a nádej. Pozitívne vplýva na srdce, lieči vysoký krvný tlak. Prináša prosperitu a majetok.

Stromček šťastia Citrín – malý

6.70 
Stromček šťastia Citrín - malý Účinky: Citrín priťahuje peniaze, hojnosť a úspech. Uvoľnuje citové bloky, pomáha plniť priania a sny, posilňije intuíciu, chráni pred negatívnou energiou.

Ružová sklenená váza

3.60 
Krištáľový Sloník pre šťastie Krištáľ je najúčinejší liečivý kameň a čistič. Čistí auru človeka, ktorý ho nosí. Odstraňuje blokády brániace toku voľnej energie. Pôsobí proti nespavosti a prináša príjemné sny. Zneškodňuje záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Hnedý achát hladká geóda 307g

9.00 
Achát lieči negatívne emócie, pomáha prekonať strach, zvyšuje sebavedomie. Je to ochranný kameň.

Selenit špirála

8.80 
Selenit má veľmi jemné vibrácie. Otvára korunnú čakru a umožňuje komunikovať s anjelmi a duchovnými sprievodcami. Pomáha v duchovnom učení a pri meditácii.

Selenit guľa 5,5 cm

5.60 
Selenit guľa Účinky: Selenit má veľmi jemné vibrácie. Otvára korunnú čakru a umožňuje komunikovať s anjelmi a duchovnými sprievodcami. Pomáha

Svietnik srdce – zlatý ónyx

8.90  8.20 
Svietnik srdce - zlatý ónyx Účinky: Ónyx pomáha pri zložitých a ťažkých životných situáciách, dodáva silu, zvyšuje sebavedomia. Umožňuje nám komunikáciu so sprievodcami. Znižuje obavy a strach.