Vonné tyčinky – santalové drevo, levanduľa, jazmín, biela šalvia, vanilka a mnoho iných. Vonné tyčinky na očistu priestorov v dome.

Zobrazených 1–12 z 90 výsledkov.

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Ajurvédske vonné tyčinky – antistresové

2.65 
Ajurvédske vonné tyčinky - antistresové Tieto tyčinky sú ručne šúľané a vyrobené na čisto 100 % prírodnej báze

Aromatika Premium Vonné Tyčinky – Citronela

1.60 
Tradičné vonné tyčinky vyrobené v Indii krásne prevoňajú každý priestor. Vôňa: levanduľa V balení 8 kusov

Aromatika Premium Vonné Tyčinky – Jazmín 20ks

1.60  1.30 
Aromatika Premium Vonné Tyčinky - Jazmín sú ručne valcované podľa tradičnej ajurvédskej receptúry v Indii. Pri výrobe sa používa iba prírodný prášok z dreva, práškové kadidlo,  živice a aromatické oleje. Sú netoxické, bez chemikálií a bez sadzí. Jednoducho zapáľte špičku tyčinky a čakajte pokiaľ začne horieť. Potom sfúknite plameň a vložte do stojana.

Aromatika Premium Vonné Tyčinky – Levanduľa 20ks

1.60  1.30 
Aromatika Premium Vonné Tyčinky - Levanduľa sú ručne valcované vonné tyčinky podľa tradičnej ajurvédskej receptúry v Indii. Pri výrobe sa používa iba prírodný prášok z dreva, práškové kadidlo,  živice a aromatické oleje.

Aromatika Premium Vonné Tyčinky – Palo Santo

1.60  1.30 
Aromatika Premium Vonné Tyčinky - Palo Santo sú ručne valcované podľa tradičnej ajurvédskej receptúry v Indii. Pri výrobe sa používa iba prírodný prášok z dreva, práškové kadidlo,  živice a aromatické oleje. Sú netoxické, bez chemikálií a bez sadzí.

Aromatika Premium vonné tyčinky – Santalové drevo

1.60  1.30 
Aromatika Premium vonné tyčinky – Santalové drevo Ručne valcované podľa tradičnej ajurvédskej receptúry v Indii. Pri výrobe sa používa iba

Aromatika vonné kužele “Tečúci Dym” – Nag Champa

2.10 
Aromatika Vonné Kužele “Tečúci Dym” – Nag Champa –  zmes prírodných bylín, olejov a živíc. Horiaci kužeľ vytvára dym, ktorý

Aromatika vonné kužele “Tečúci Dym” – Pačuli

2.10 
Aromatika Vonné Kužele “Tečúci Dym” – Pačuli –  zmes prírodných bylín, olejov a živíc. Horiaci kužeľ vytvára dym, ktorý je

ČAKRA vonné tyčinky citrónová tráva – mier 3. čakra

3.90 
ČAKRA vonné tyčinky citrónová tráva - mier 3. čakra je oblasť od pupka k hrudnej kosti. Táto čakra je naším zdrojom osobnej moci.