Bylinky, Spiritualita

Uzemňujúci bylinkový kúpeľ

Uzemňujúci bylinkový kúpeľ. Nazbierajte si bylinky najlepšie v lese alebo ak bývate v dome použite tie, ktoré máte vysadené. My sme použili zmes čerstvej

Ako sa uzemniť pomocou bylinkového kúpeľa? Dáme vám úplne jednoduchý návod, ale najprv si v skratke povedzme prečo je dobré byť uzemnený. Uzemniť sa vlastne znamená byť v spojení so Zemou. Keď sme s ňou v spojení, vieme lepšie vnímať svoje pocity a celkovo sa cítime lepšie, šťastnejšie. Darí sa nám v živote a vieme aké je naše poslanie. Existuje veľa uzemňujúcich techník a my vám predstavíme návod pomocou bylinkového kúpeľa, do ktorého môžete pridať aj svoj obľúbený minerál (nie každý minerál je vhodný) a morskú alebo himalájsku soľ.

Nazbierajte si bylinky najlepšie v lese alebo ak bývate v dome použite tie, ktoré máte vysadené. My sme použili zmes čerstvej hluchavky, rozmarínu a šalvie lekárskej. Pokojne použite aj iné bylinky, ktoré vyhovujú vám v danom období. Vaša intuícia vám určite dobre napovie. Väčšie množstvo byliniek zalejte vriacou vodou a nechajte vylúhovať ako bežný bylinkový čaj. Stačí cca 10 minút. Medzitým si pripravte svoj minerál a napúšťajte vaňu vodou. Po vylúhovaní môžete „čaj“ precediť alebo bylinky môžete vyliať do vane. Vyhraďte si na kúpeľ aspoň 15-20 minút. Po tomto kúpeli je lepšie ak si nedáte sprchu aby bylinky aj naďalej účinkovali.

Pred kúpeľom môžete použiť aj mantry pre „naprogramovanie“ vody. V zime môžete použiť aj sušené bylinky, avšak treba použiť väčšie množstvo pre lepší účinok.

Prajeme príjemný relax 🙂

Yofiel.sk

Späť na zoznam

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *