Spiritualita

Ako správne a bezpečne vydymovať priestory

Ako správne a bezpečne vydymovať priestory. Druhý dôležitý krok, ktorý mnohí vynechávajú je OCHRANA. Pred každou očistou je potrebné mať ochranu.

V poslednom čase som si na internete všimla diskusie o tom, ako mnohí vydymujú rôznymi vydymovadlami a po ukončení vydymovania sa cítia zle, respektívne horšie ako pred tým. Rada by som vám teda dala návod, ktorý používam ja pri každej očiste domu či už bielou šalviou, palo santo drievkom, živicami alebo inými prostriedkami. UPOZORŇUJEM, že tento spôsob mne vyhovuje a cítim, že je bezpečný. Ak máte iný spôsob a necítite pri tom nič negatívne, používajte ho aj naďalej.

V prvom rade si vyberte vydymovadlo, ktoré vám najviac vyhovuje. Pri výbere použite svoju intuíciu.

Druhý dôležitý krok, ktorý mnohí vynechávajú je OCHRANA. Pred každou očistou je potrebné mať ochranu. Tú si možete jednoducho vizualizovať ako biele svetlo okolo vás – poznáme ako “vajíčko”. Privolajte si k sebe anjelov a archanjelov, napr. Michaela. Poproste ich o pomoc pri očiste a tiež ochrane celého domu a obyvateľov. Ja osobne cítim po prvom čistení, že energie sa ako keby “naštvali” a skúšajú to silnejšími údermi. Nikto predsa nechce byť vyhnaný len tak 🙂 Preto je ochrana dôležitá. Ak ju vynecháte, niet sa čo čudovať, že je vám potom zle.

Ak ste pripravená/ý, môžete začať vydymovať. Zapálite si svoje vydymovadlo a postupne chodíte po izbách. Môžete si predstavovať ako sa každý kút čistí, ale môžete to nechať aj na anjelov. Niekto pri očiste hovorí aj mantry. Ak to tak cítite, kľudne si ich hovorte nahlas alebo v duchu.

Po dokončení ešte môžete zapáliť sviečku a ak cítite, že je potrebné očistu opakovať, urobte tak o pár hodín alebo na druhý deň.

Po očiste poďakujte a požehnajte svoj domov.

Ak máte nejaké otázky alebo postrehy napíšte ich do komentára 🙂

Anna – Yofiel.sk

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *