Spiritualita

Ako správne a bezpečne vydymovať priestory

Ako správne a bezpečne vydymovať priestory. Druhý dôležitý krok, ktorý mnohí vynechávajú je OCHRANA. Pred každou očistou je potrebné mať ochranu.

V poslednom čase som si na internete všimla diskusie o tom, ako mnohí vydymujú rôznymi vydymovadlami a po ukončení vydymovania sa cítia zle, respektívne horšie ako pred tým. Rada by som vám teda dala návod, ktorý používam ja pri každej očiste domu či už bielou šalviou, palo santo drievkom, živicami alebo inými prostriedkami. UPOZORŇUJEM, že tento spôsob mne vyhovuje a cítim, že je bezpečný. Ak máte iný spôsob a necítite pri tom nič negatívne, používajte ho aj naďalej.

V prvom rade si vyberte vydymovadlo, ktoré vám najviac vyhovuje. Pri výbere použite svoju intuíciu.

Druhý dôležitý krok, ktorý mnohí vynechávajú je OCHRANA. Pred každou očistou je potrebné mať ochranu. Tú si možete jednoducho vizualizovať ako biele svetlo okolo vás – poznáme ako „vajíčko“. Privolajte si k sebe anjelov a archanjelov, napr. Michaela. Poproste ich o pomoc pri očiste a tiež ochrane celého domu a obyvateľov. Ja osobne cítim po prvom čistení, že energie sa ako keby „naštvali“ a skúšajú to silnejšími údermi. Nikto predsa nechce byť vyhnaný len tak 🙂 Preto je ochrana dôležitá. Ak ju vynecháte, niet sa čo čudovať, že je vám potom zle.

Ak ste pripravená/ý, môžete začať vydymovať. Zapálite si svoje vydymovadlo a postupne chodíte po izbách. Môžete si predstavovať ako sa každý kút čistí, ale môžete to nechať aj na anjelov. Niekto pri očiste hovorí aj mantry. Ak to tak cítite, kľudne si ich hovorte nahlas alebo v duchu.

Po dokončení ešte môžete zapáliť sviečku a ak cítite, že je potrebné očistu opakovať, urobte tak o pár hodín alebo na druhý deň.

Po očiste poďakujte a požehnajte svoj domov.

Ak máte nejaké otázky alebo postrehy napíšte ich do komentára 🙂

Anna – Yofiel.sk

Späť na zoznam

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

One thought on “Ako správne a bezpečne vydymovať priestory

  1. Martina píše:

    Ja som sa tiež rozhodla očistiť svoj byt od zlých energií a keďže som vnímala v byte duchov a tiež nás raz navštívil aj démon čo sa pokúšal zo mňa vysať energiu som zvolila najprv dračiu krv vonnu tyčinku ktorá pekne voňala už v krabičke ale po zapálení som už taký názor nemala, dokonca som mala výčitky že čo to spôsobí a hlavne keď príde noc. A mala som správny pocit lebo v noci som nemohla zaspať a mala som pocit že tá negativita sa nahnevala a bola po vykurovani agresívnejšia a nechcela odísť. Na druhý deň som ju už nezapalila ale som zvolila bielu šalviu pri nej som už taký zlý pocit nemala. Vôňa mi sadla až som bola od nej závislá. V ten večer som vnímala prítomnosť dobra ale stále vedla stalo ešte to negatívne čo nechcelo odísť. Bolo cítiť že ma niečo chráni od zlého a dáva mi vedieť že môžem pokojne spať lenže nešlo to asi tak na polovicu lebo tam stále bolo aj to zlé. Tyčinku s bielou šalviou som znovu zopakovala zapáliť už po tretí deň s priam nedočkavým a s dobrým pocitom. V noci som už nemala pocit zlého ale som spala ako nikdy predtým. Velmi to pomohlo a dokonca aj moje malé dieťaťa ráno vyspávalo a po zobudeni mi povedalo že sa dobre vyspinkalo. Je pravda že zlé sa Vás len tak nepustí a nestačí len raz očistiť ale aspoň 3x. Bývame v bytovke kde je veľa zlých ľudí a viem že to zlé išlo o poschodie vyššie odkadial zrejme aj ku nám prišlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *